Porozmawiają o boreliozie

Borelioza będzie tematem konferencji organizowanej w Ełku w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie”. W trakcie spotkania będzie można m.in. zapoznać się z najnowszymi wynikami badań naukowych i mało znanymi faktami dotyczących tej choroby.

 

W konferencji może wziąć udział każdy, kto chce dowiedzieć się, jak rozpoznać boreliozę, zabezpieczyć się przed nią i skutecznie pomóc osobom zmagającym się z tą chorobą.

 

Konferencja organizowana jest przez Fundację na Rzecz Świadomego Życia w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie”. Spotkanie odbędzie się 6 listopada w godz. 18 – 21 w sali „Orzeł” hotelu Rydzewski przy ul. Armii Krajowej 32 w Ełku. Aby wziąć w niej udział, należy wykupić cegiełkę na Fundację.

 

tt

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Powstaną nowe ścieżki rowerowe
Na odcinku Pisanica-Borzymy oraz Wysokie-Pisanica powstaną nowe...
Powiat Ełcki Konkurs na miejsca spotkań
Zarząd Powiatu Ełckiego ogłasza konkurs „Miejsca spotkań w...
Powiat Ełcki XIV Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania drużyn do XIV...
Powiat Ełcki Edukacja dzieci w pieczy zastępczej w środowisku szkolnym
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ełku zorganizowano...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015