Park Wodny w Ełku zaprasza po przerwie

Zakończyła się przerwa techniczna w Parku Wodnym w Ełku. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku zaprasza do korzystania z odświeżonego obiektu. W ostatnich tygodniach wykonano tam szereg prac konserwatorskich oraz modernizacyjnych, m.in. uzupełnienie fug i wymianę połamanych płytek na hali basenowej, naprawiono instalację elektryczną jacuzzi i wyczyszczono kanały wentylacyjne.

 

W ramach prac modernizacyjnych i konserwacyjnych wymienione zostało również oświetlenie LED w szatni głównej i przeprowadzono konserwację instalacji suszarek oraz przegląd rozdzielnic i urządzeń atrakcji wodnych.

 

mm

3 odpowiedzi na “Park Wodny w Ełku zaprasza po przerwie”

  1. zabrzanin pisze:

    Byłem w Ełku 1-2 lata temu i oczywiście odwiedziłem Park Wodny,Była mokra zima,a więc idąc na pływalnie miałem mokre,zabłocone buty.A tu niespodzianka.Przechodząc juz na halę basenową w laczkach,które założyłem w szatni ślizgałem się i brnąłem w roztopionym śniegu,który przynieśliśmy na własnych butach.Potem w tych laczkach pod prysznic i na basen.Bardzo higienicznie,Czy ełcki Sanepid tego nie widziaL?

  2. logo pisze:

    Srogie pieniądze pobierają za wstęp na zazwyczaj przepełniony uczniami basen. Ja dziękuję za takie usługi.

  3. Kamka pisze:

    To nie chodź tam, nie dziękuj i nie krytykuj:)

Powiat Ełcki Zmiana adresu punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego
Informujemy, że punkt wieloadresowy nieodpłatnego poradnictwa...
Powiat Ełcki Konkurs z wiedzy prawnej
Uczniowie z ełckich szkół ponadpodstawowych wzięli udział w...
Powiat Ełcki XIII Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania drużyn na XIII...
Powiat Ełcki Informator ósmoklasisty na rok szkolny 2025/2026
Drodzy Ósmoklasiści, przygotowaliśmy INFORMATOR, który...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015