Próbował uciekać przez okno. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Do interwencji doszło w jednej z miejscowości powiatu ełckiego, po zgłoszeniu dotyczącym agresywnego i zakłócającego porządek zachowania mężczyzny.

Zgłoszenie dotyczyło osoby wyrzucającej przez okno przedmioty i śmieci, zachowującej się agresywnie i wulgarnie. Po przyjeździe patrolu policji mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu i odmówił otwarcia drzwi. W związku z obawą o jego stan zdrowia oraz bezpieczeństwo, funkcjonariusze podjęli decyzję o siłowym wejściu do lokalu.

W trakcie interwencji 45-latek próbował ucieczki przez okno, jednak został szybko obezwładniony przez policjantów. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Kolejne porcje środków odurzających zabezpieczono w mieszkaniu.

Wstępne badania wskazują, że zabezpieczone substancje to marihuana (około 65 gramów) oraz metaamfetamina (blisko 100 gramów). Zabezpieczone środki zostaną poddane szczegółowym analizom laboratoryjnym.

Mężczyzna został przewieziony na badania lekarskie, a następnie trafił do policyjnego aresztu. Trwają dalsze czynności w sprawie.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki XIV Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania drużyn do XIV...
Powiat Ełcki Edukacja dzieci w pieczy zastępczej w środowisku szkolnym
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ełku zorganizowano...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015