Dzieci z gminy Ełk i powiatu ełckiego nauczą się pływać

Rusza VII edycja projektu „Umiem pływać. Z bezpłatnych lekcji nauki pływania skorzysta 120 młodych mieszkańców gminy Ełk.

Zajęcia będą bezpłatne, a uczniowie będą się uczyć pod czujnym okiem trenerów i instruktorów pływania – mówi Tomasz Osewski, wójt gminy Ełk. – W dni powszednie zadbamy również o transport dzieci na pływalnię i z powrotem do miejsc zamieszkania. Konkretne dni i godziny zajęć zostaną ustalone z dyrektorami poszczególnych szkół. Zajęcia od poniedziałku do piątku rozpoczynać się będą po lekcjach. Z kolei dla dzieci, których rodzice we własnym zakresie zadbają o transport, zajęcia odbywać się będą również w niedzielę.

Z bezpłatnych lekcji pływania skorzystają uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych z gminy Ełk i powiatu ełckiego. Projekt realizowany jest przez samorząd gminy Ełk w partnerstwie z Gminnym Zrzeszeniem LZS w Ełku i Warmińsko-Mazurską Federacją Sportu. Patronat honorowy nad realizacją projektu objął Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

tt

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, Dyrektorzy wszystkich typów szkół i...
Powiat Ełcki Powiat Ełcki – edukacja, która uskrzydla
Rozwój, który inspiruje Powiat Ełcki od lat inwestuje w...
Powiat Ełcki 25-lecie Tęczowego Domu i Szkoły Specjalnej Podstawowej
Jubileusz 25-lecia swojej działalności obchodziła Szkoła...
Powiat Ełcki Jubileusz 80-lecia Hufca ZHP
Uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 80-lecia Hufca Związku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015