Dzień Dziecka na sportowo

Do aktywnego świętowania z okazji Dnia Dziecka zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku. W niedzielę 2 czerwca o godz. 8.55 rozpoczną się zawody pływackie. Rywalizacja odbędzie się na torach basenu w ełckim Parku Wodnym.

 

Zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka będą składać się z 2 etapów: W części I „Pierwszy start” wezmą udział zawodnicy na dystansie 25 metrów stylem grzbietowym. W części II rywalizować ze sobą będą kobiety i mężczyźni na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, grzbietowym lub klasycznym. Bloki rozpoczynać się będą odpowiednio o godz. 9 i godz. 11.

 

Zwycięzcy otrzymają dyplomy, medale i słodycze. Regulamin zawodów i szczegółowe informacje dotyczące uczestników dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.

 

tt

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Powstaną nowe ścieżki rowerowe
Na odcinku Pisanica-Borzymy oraz Wysokie-Pisanica powstaną nowe...
Powiat Ełcki Konkurs na miejsca spotkań
Zarząd Powiatu Ełckiego ogłasza konkurs „Miejsca spotkań w...
Powiat Ełcki XIV Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania drużyn do XIV...
Powiat Ełcki Edukacja dzieci w pieczy zastępczej w środowisku szkolnym
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ełku zorganizowano...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015