Grillowanie na byle czym – w sobotę na starej plaży w Ełku

Marcin Kuc będzie gościem sobotniego (3 sierpnia) wydarzenia, na które zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku. Na starej, ełckiej plaży przy ul. Parkowej o godz. 16 rozpocznie się „Grillowanie na byle czym”.

 

W ramach spotkania rozegrany zostanie konkurs kulinarny. Uczestnicy muszą posiadać swój grill i składniki, organizatorzy zapewniają węgiel i atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: mosir@mosir.elk.pl. W zmaganiach weźmie udział maksymalnie 10 uczestników.

 

W programie wydarzenia nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i akcentu muzycznego, o co zadba DJ Radecki.

 

Marcin Kuc to kucharz, influencer kulinarny, pasjonat jedzenia i gotowania, który Nie wyobraża sobie życia bez dobrego steka. Zaczynał od prowadzenia bloga kulinarnego „Jaja w kuchni”, którego szybko przetransformował we vloga, a w świecie kulinarnym funkcjonuje od 2012 roku.

 

Źródło: MOSiR Ełk

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Powiat Ełcki Spotkanie świąteczne w ŚDS w Nowej Wsi Ełckiej
W okresie przedświątecznym Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, Dyrektorzy wszystkich typów szkół i...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015