Kancelaria ełckiego ratusza bardziej dostępna dla niepełnosprawnych

Od jutra (1 marca) osoby niepełnosprawne i rodzice z małymi dziećmi będą mieli ułatwiony dostęp do Kancelarii Ogólnej w Urzędzie Miasta Ełku. Z początkiem marca zmieni ona swoją lokalizację. Z sekretariatu prezydenta przeprowadzi się do przyziemia. Kancelaria ogólna ełckiego ratusza mieścić się będzie w pokoju nr 02.

 

W nowej kancelarii należy składać wszelką korespondencję, m.in.: pisma, podania. Decyzja o jej przeniesieniu na niski parter kierowana jest m.in. potrzebą ułatwienia dostępu do kancelarii mieszkańcom Ełku, w tym osobom niepełnosprawnym poruszającym się o kulach lub wózkach inwalidzkich, a także rodzicom z wózkami dziecięcymi.

 

Wejście do nowej kancelarii znajduje się z boku budynku. Dostępny jest tam podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz automatyczne drzwi.

 

mm

2 odpowiedzi na “Kancelaria ełckiego ratusza bardziej dostępna dla niepełnosprawnych”

  1. interesant pisze:

    Teraz będzie kociokwik.W korytarzu stoją interesanci w sprawie deklaracji na śmieci już teraz blokując przejście to horror.Gratulacje dla dr Radziłowicza.

  2. Penitent pisze:

    Czas usunąć z parkingu DLA INTERESANTÓW prywatne auta pracowników-biurokratów – bo interesant NIE MA gdzie zaparkować.

Powiat Ełcki Zmiana adresu punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego
Informujemy, że punkt wieloadresowy nieodpłatnego poradnictwa...
Powiat Ełcki Konkurs z wiedzy prawnej
Uczniowie z ełckich szkół ponadpodstawowych wzięli udział w...
Powiat Ełcki XIII Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania drużyn na XIII...
Powiat Ełcki Informator ósmoklasisty na rok szkolny 2025/2026
Drodzy Ósmoklasiści, przygotowaliśmy INFORMATOR, który...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015