Młodzi mieszkańcy gminy Ełk pojechali na zimowy wypoczynek

W Zakopanem i w Białym Dunajcu spędzą ferie dzieci i młodzież z gminy Ełk oraz ich rówieśnicy z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Zimowy wypoczynek pod honorowym patronatem wójta gminy Ełk Tomasza Osewskiego zorganizowało Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku przy współpracy z samorządem gminy Ełk i MLUKS „Pojezierze Ełckie”.

 

Zimowy wypoczynek adresowany był do dzieci i młodzieży w wieku do lat 16, których co najmniej jeden z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczony w pełnym zakresie lub pobiera rentę bądź emeryturę w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

 

W ramach zimowiska organizatorzy zapewniają uczestnikom wypoczynku: całodobowe wyżywienie, zakwaterowanie, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, opiekę medyczną, ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków, atrakcyjny program kulturalno-oświatowy oraz wycieczki krajoznawczo-turystyczne.

 

kamp

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Informator ósmoklasisty na rok szkolny 2025/2026
Drodzy Ósmoklasiści, przygotowaliśmy INFORMATOR, który...
Powiat Ełcki Biblioteki szkolne z dofinansowaniem
Powiat Ełcki otrzymał 28 tysięcy złotych w ramach...
Powiat Ełcki Awans zawody nauczycielki
Ewa Orłowska z Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w...
Powiat Ełcki Konkurs wiedzy o HIV i AIDS
Aleksandra Trocka z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015