Trwają konsultacje społeczne dotyczące zabytkowej hali bokserskiej. Mają one pomóc w określeniu nowych funkcji budynku zlokalizowanego przy ul. Armii Krajowej 16 w Ełku. Konsultacje pozwolą ustalić szczegółowe potrzeby lokalowe i infrastrukturalne mieszkańców.
Konsultacje dotyczące zabytkowej hali potrwają do 29 marca. Zgłaszane w tym czasie propozycje, zgodnie z przyjętymi założeniami, powinny koncentrować się na wykorzystaniu budynku na cele kulturalne lub sportowo-rekreacyjne. Swoje propozycje można przedstawić na dwa sposoby: za pośrednictwem formularza przesłanego pocztą tradycyjną lub w formie elektronicznej do kancelarii Urzędu Miasta Ełku oraz biorąc udział w spotkaniach zaplanowanych na 18 i 21 marca.
kk
Przez 12 lat nie zrobiono nic zmarnowano miliony na bzdury. Miasto zadłużone na koszmarna sume100 mln. Raptem się Pan obudził i pyta. Hala stoi dziesiątki lat i niszczeje. Niszczeją też wstrętne mosty i rdzewieją. Miastu brakuje parkingów między 13 a 18 wszędzie korki. Totalna blokada miasta. Urząd miasta, piękny budynek jak ktoś napisał popada w ruinę a pan pyta co robimy z halą.
Rozebrać, wybudować mosteczek. 3 m ścieżki rowerowej i obsdzić bratkami. Wieczorem musi być różowa iluminacja z dodatkiem biskupiego lila.
Brawo za brawurę i dowcip