Jak co roku przed rozpoczęciem rekrutacji, swoje drzwi otwiera Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku. To okazja, by zapoznać się z ofertą placówki i wybrać ścieżkę rozwoju swoich talentów. To także możliwość wzięcia udziału w zajęciach otwartych i koncertów przygotowanych przez uczniów i nauczycieli. Dni otwarte trwają od 8 do 12 maja.
Ciekawą propozycją wpisaną w program Dni Otwartych Szkoły są koncerty balkonowe. W tym roku zaplanowano je na 9 i 11 maja. Oba rozpoczną się o godz. 17, a muzyki na żywo będzie można słuchać przed budynkiem szkoły od strony ul. Armii Krajowej.
Koncerty prezentujące instrumenty i umiejętności uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku zaplanowano również na 8 i 10 maja o godz. 17. Ta propozycja skierowana jest szczególnie do rodziców i opiekunów dzieci w wieku szkolnym, którzy chcą zapoznać się z ofertą szkoły i rozważają skorzystanie z zaproszenia do udziału w rekrutacji.
Szczegółowy program Dni Otwartych oraz informacje dotyczące rekrutacji, dostępne są na stronie szkoły www.gov.pl/zpsmelk oraz w sekretariacie szkoły pod nr tel. 87 61 03 623.
Fot.: Arch. szkoły