W Ełku można korzystać z trasy do nart biegowych

Od dziś można skorzystać z początkującej trasy do nart biegowych, która zadebiutowała na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku. W weekend ruszyć ma kolejna, która planowana jest przy Nowej Wsi Ełckiej. Początkująca trasa do nart biegowych ma ok. 300 m długości, a jej pętli znajduje się przy siłowni zewnętrznej na Stadionie Miejskim w Ełku.

– Narty biegowe stają się coraz popularniejsze a fakt, że sprzęt nie musi być drogi a technika jest bardzo zbliżona do naturalnych ruchów, bez wątpienia zachęca do uprawiania tego sportu – uważa Paweł Żuk, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku. – Utworzona trasa biegowa to tylko część założonego projektu. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy weekend będzie można skorzystać z trasy, która powstanie przy Nowej Wsi Ełckiej.

Dyrektor MOSiR nie ukrywa, że trasy mogą ruszyć dzięki wsparciu nadleśniczego Andrzeja Wyłuckiego oraz Wiesława Rusaka, który od wielu lat wspiera ełcki sport. Początkująca trasa do nart biegowych ma ok. 300 m długości, a jej pętli znajduje się przy siłowni zewnętrznej na Stadionie Miejskim w Ełku.

Jedna odpowiedź do “W Ełku można korzystać z trasy do nart biegowych”

  1. Żałosne pisze:

    Trasa narciarska w jedną stronę. Takie rzeczy tylko w Ełku. Gratulacje więcej takich głupot i będziecie sławni

Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, Dyrektorzy wszystkich typów szkół i...
Powiat Ełcki Powiat Ełcki – edukacja, która uskrzydla
Rozwój, który inspiruje Powiat Ełcki od lat inwestuje w...
Powiat Ełcki 25-lecie Tęczowego Domu i Szkoły Specjalnej Podstawowej
Jubileusz 25-lecia swojej działalności obchodziła Szkoła...
Powiat Ełcki Jubileusz 80-lecia Hufca ZHP
Uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 80-lecia Hufca Związku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015