Zawodnicy MKB Mazur Ełk rywalizowali na międzynarodowym turnieju w Kętrzynie

W dniach 7–8 czerwca zawodnicy MKB Mazur Ełk wzięli udział w silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju bokserskim, który odbył się w Kętrzynie. Reprezentanci ełckiego klubu zmierzyli się z czołowymi zawodnikami z Europy, zdobywając cenne doświadczenie i prezentując wysoki poziom sportowy.

 

Adam Lisiewicz pewnie zwyciężył swoją walkę, potwierdzając bardzo dobre przygotowanie i wysoki poziom techniczny. Kacper Klimczak stoczył dwa pojedynki – pierwszy z mistrzem Szwajcarii, a następnie z mistrzem Litwy – pokazując dużą determinację i odporność. Filip Brzęk, który również walczył z litewskim mistrzem, zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Piotr Kulenko tym razem musiał uznać wyższość rywala, jednak każdy start to kolejny krok w procesie rozwoju sportowego.

 

Zawodnikom przez cały turniej towarzyszyli trenerzy Grzegorz Jabłoński i Tadeusz Biryło, zapewniając wsparcie merytoryczne i dbając o bezpieczeństwo ekipy.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki XIV Wyścigi Smoczych Łodzi
Dziś, 25 czerwca, w Starostwie Powiatowym w Ełku wylosowano...
Powiat Ełcki Zapraszamy do udziału w ankiecie
Zapraszamy do udziału w ankiecie dotyczącej planowanego...
Powiat Ełcki Festyn rodzinny w SOS-W w Ełku
Kilka ujęć z pikniku rodzinnego w stylu country w Specjalnym...
Powiat Ełcki Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę prawną
Uczniowie ełckich szkół ponadpodstawowych wzięli udział w...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015