Przejdź szlakiem Ełckiej Zmarzliny. Poprowadzi instruktor.

Gratkę dla miłośników wydarzeń na orientację przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku. W sobotę 21 stycznia będzie można zmierzyć się z trasą, jaką mieli do pokonania uczestnicy tegorocznej edycji Ełckiej Zmarzliny. Będzie to powtórka dystansu liczącego 50 kilometrów. Z większym wyzwaniem będzie można zmierzyć się 28 stycznia. Tego dnia organizatorzy zapraszają do przejścia części 100-kilometrowego dystansu.

 

Oba marsze wyruszą ze Starych Juch. 21 stycznia uczestnicy spotkają się o godz. 7 przy kasie na ełckim dworcu kolejowym. Koszt dojazdu do Starych Juch każdy pokrywa we własnym zakresie. Tam czekać będzie Wiesław Rusak, instruktor biegów na orientację z mapami, które prowadziły uczestników Ełckiej Zmarzliny.

 

Podobnie wyglądać będzie wydarzenie zaplanowane na 28 stycznia Tu jednak zbiórka zaplanowana została przy Urzędzie Gminy w Starych Juchach. Dotrzeć tam trzeba we własnym zakresie. Do pokonania będzie pierwsza pętla z liczącego 100 kilometrów dystansu Ełckiej Zmarzliny. Start i meta zlokalizowane zostaną w miejscu zbiórki. Na trasę uczestnicy wyruszą o godz. 7.30.

 

Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel.: 601 891 616. Tu uzyskać można szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

 

mm

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Powiat Ełcki Spotkanie świąteczne w ŚDS w Nowej Wsi Ełckiej
W okresie przedświątecznym Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, Dyrektorzy wszystkich typów szkół i...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015