W rękawicy bokserskiej ukryte były narkotyki

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał narkotyki. W jego pokoju i znaleźli marihuanę i małą wagę elektroniczną. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

– Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań w Ełku mogą znajdować się narkotyki – mówi st. sierż. Agata Kulikowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku. – Podczas przeszukania pokoju należącego do 21-latka policjanci znaleźli ukrytą w rękawicy bokserskiej torebkę śniadaniową z suszem roślinnym. Kolejne porcje narkotyków znalezione w tym pokoju zapakowane były w małe woreczki strunowe. Policjanci zabezpieczyli także podręczną wagę elektroniczną.

 

Wstępne badania wykazują, że zabezpieczona substancja to marihuana. Całość materiału zostanie poddana specjalistycznej analizie laboratoryjnej. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

– Obecnie funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających – mówi oficer prasowy ełckiej KPP.

 

tt
Fot.: KPP Ełk

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Powiat Ełcki Spotkanie świąteczne w ŚDS w Nowej Wsi Ełckiej
W okresie przedświątecznym Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, Dyrektorzy wszystkich typów szkół i...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015