Strzelcy z JS 1007 Ełk poszerzą swoje szeregi. Jednostka prowadzi nabór.

Młodzi ełczanie z militarnymi pasjami i marzeniami, by swoją przyszłość związać z mundurem, mogą już zacząć realizację swoich planów już teraz. Jednostka Strzelecka JS 1007 Ełk im. płk. Mariana Sołtysiaka ps. Barabasz ogłasza nabór w swoje szeregi. Odbędzie się on 20 i 21 września w świetlicy przy ul. Dobrzańskiego 5.

 

W strzeleckie szeregi wstąpić może każdy chętny. Jednostka rekrutuje zarówno chłopców, jak i dziewczęta od 15 roku życia. Na młodszych czekają Orlęta. Tu przyjmowane są osoby w wieku 9 – 14 lat. Przed każdym stoi możliwość przeżycia ciekawej przygody, zapoznania się z bronią, pierwszą pomocą przedmedyczną i wieloma innymi dziedzinami towarzyszącymi codziennej służbie w wojsku, policji i straży pożarnej.

 

20 września nabór prowadzony będzie od godz. 17 do godz. 19. Natomiast 21 września chętni do wstąpienia w szeregi JS 1007 Ełk mogą zgłaszać się w godz. 10-12.

 

mm

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki XIV Wyścigi Smoczych Łodzi
Dziś, 25 czerwca, w Starostwie Powiatowym w Ełku wylosowano...
Powiat Ełcki Zapraszamy do udziału w ankiecie
Zapraszamy do udziału w ankiecie dotyczącej planowanego...
Powiat Ełcki Festyn rodzinny w SOS-W w Ełku
Kilka ujęć z pikniku rodzinnego w stylu country w Specjalnym...
Powiat Ełcki Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę prawną
Uczniowie ełckich szkół ponadpodstawowych wzięli udział w...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015