Urząd Miasta Ełku zaprasza mieszkańców na bezpłatny wyjazd edukacyjno-informacyjny do Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami „Eko-MAZURY” Sp. z o.o. w Siedliskach. Celem wizyty będzie zapoznanie się z procesem segregacji odpadów.
Pierwszy wyjazd planowany jest już jutro, 18 czerwca, o godzinie 11 spod budynku Urzędu Miasta Ełku (ul. Piłsudskiego 4). Następne wyjazdy odbędą się o godzinie 17 w dniach: 24 czerwca 2020 r. (środa) oraz 26 czerwca 2020 r. (piątek).
Maksymalna ilość osób, która może wejść na teren PGO „Eko-MAZURY” Sp. z o. o. to 30. Decyduje kolejność zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: r.szerminski@um.elk.pl lub telefonicznie: (87) 732 61 36, (87) 732 62 44.
Spóźnione zaproszenie. Najpierw zmienić opłaty. Mieszkańcy w sieci znajdą cały dokładny opis. Tym wyjazdem tylko dostaną drgawek wściekłości że mając taki nowoczesny zakład muszą jeszcze raz sortować odpady i płacić za to słone rachunki. Nic tu już nie pomoże mydlenie ludziom oczu.
Panie Prezydencie zrób pan porządek bo to co się dzieje pod śmietnikami to chaos. Dostawcie śmietników, proszę zwiększyć częstość odbioru odpadów. I wtedy możemy mówić o segregacji. Tak prezydent upiekniał miasto a śmieci go pogrążają, poparcie spada.
Od kiedy przyjęto nas do Unii wszystkie miasta wyglądają pięknie. Niczym się ten spec nie wyróżnil.jedynie co mu wyszło to zadłużenie miasta 155 mln. O tym tak w radio nie melduje. Unika tego tematu. Jadąc przez Polskę widać piękniejsze miasta i nie tak zadłużone jak Ełk. Pobierać kredyty bez umiaru i powiększać tak straszliwie zadłużenie to każdy i…a potrafi. To przykre ale prawdziwe. O bałaganie od lat w urzędzie wiedzą wszyscy. Opłata za śmieci, teraz podwyżka za wodę. Ten pan tylko to potrafi.
Czy przewodnikiem po sortowani będzie prześliczny.