Rusza rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Od poniedziałku, 12 lutego, będzie można składać deklaracje kontynuacji edukacji przedszkolnej. Nabór potrwa do 16 lutego. Jeżeli rodzic nie złoży deklaracji kontynuacji, dziecko nie ma zapewnionego miejsca w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej. Rekrutacja do przedszkoli dla nowych dzieci rozpocznie się od 19 lutego, wnioski można będzie składać do 8 marca.

 

Rodzice dzieci obecnie uczęszczających do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w publicznej szkole podstawowej, składają pisemnie deklaracje kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 w placówkach, do których uczęszczają ich dzieci. Mają na to czas do 16 lutego. Trzy dni później rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Ełk dla nowych dzieci. Wnioski o przyjęcie będzie można składać do 8 marca.

 

W rekrutacji uczestniczą dzieci w wieku od 3 do 6 lat zamieszkałe na obszarze miasta Ełku, które w roku szkolnym 2023/2024 nie uczęszczały do przedszkoli publicznych. Jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego okaże się, że publiczna placówka nadal dysponuje wolnymi miejscami, przeprowadzone zostanie postępowanie uzupełniające.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Powiat Ełcki Spotkanie świąteczne w ŚDS w Nowej Wsi Ełckiej
W okresie przedświątecznym Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, Dyrektorzy wszystkich typów szkół i...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015